30 Янв, 2013

Люди з вадами зору попросили луганських депутатів не закривати на них очі

image_pdfimage_print

На сесії Луганської міської ради, яка відбулася 29 січня, від імені людей з вадами зору до депутатів звернувся голова обласної громадської організації інвалідів «Іоланта-Лугань» Дмитро Мазурак. Чоловік закликав депутатів звернути увагу на те, як у нашому місті погіршується якість життя людей з особливими потребами. Так, наприклад, 9-те поштове відділення, яке раніше знаходилося в приміщенні гуртожитку трубного заводу, в районі УТОСу, закрилося.

Дмитро Мазурак: «Что нам делать дальше? Мы ждем пенсию дома. Хорошо. Ну, почему свою корреспонденцию я должен собирать на подоконнике на втором этаже? Почему я сам не могу добраться к этому почтовому отделению и получить эти услуги тогда, когда это мне нужно? А не тогда, когда придет почтальон».

Крім того, разом з почтовим відділенням, як розповів Дмитро Мазурак, закрилася і приватна перукарня, яка також розташовувалася в приміщенні гуртожитку трубного заводу. За словами чоловіка, перукарня обслуговувала інвалідів значно дешевше, ніж інші.

Дмитро Мазурак: «Дело в том, что сохранить эту парикмахерскую техническая возможность была. Потому, что был прямой договор с ЛЕО. То есть сохранить электропитание возможность была».

У відповідь міський голова Луганська Сергій Кравченко з проблемою пообіцяв розібратися найближчим часом.                                                                     
 

You may also like...