4 Янв, 2013

Комунальники Луганщині зустріли свята без пригод

image_pdfimage_print

Свята на Луганщині для комунальників пройшли без пригод. Про це відзвітували керівники міст та районів в облдержадміністрації на селекторній нараді. Усі жителі області були забезпечені теплом та водою. Зі світлом, щоправда, подекуди виникли проблеми, адже ЛЕО почало відключати боржників від електроенергії.

Найбільше нарікали на енергетиків у Первомайську – вони залишили місто без зовнішнього освітлення. На поступки енергетики не йдуть – переговори тривають близько двох тижнів, а результатів немає й досі. Прокоментувати ситуацію щодо скарг та відключень представник ЛЕО відмовився.

Водники, в свою чергу, не стали приховувати проблеми. За тиждень в них сталося майже 200 аварій. Втім, генеральний директор установи запевнив, що техніка та необхідне обладнання для усунення поривів і засмічень є, тож ремонти йдуть за графіком.

Заступнику голови облдержадміністрації з питань житлово-комунального господарства Сергію Міхєєву звітували й керівники міст та районів області. Зокрема, мер Свердловська Олексанждр Шмальц повідомив, що у місті нарешті вирішили усі проблеми з автошляхами. Щоправда, до першого снігопаду, бо місцевий автодор немає ні пального, ні грошей на його купівлю. Розповів Олександр Шмальц і про долю двох сімей, що втратили житло на свята через пожежу у Червонопартизанську. Наразі люди живуть у родичів, а влада міста думає, як вирішувати житлову проблему.

У Луганську ж все пройшло спокійно та без серйозних аварій та теплових та водних мережах. У цьому запевнив перший заступник міського голови Маноліс Пілавов. За його словами, усі служби міста працюють у штатному режимі. Дороги розчищені та доступні автомобілістам. А найбільшою неприємністю у новорічні свята стали четверо осіб, які звернулися до лікарів із обмороженнями. Двоє із них були у стані алкогольного сп’яніння, ще двоє – безхатченки. Вони отримали необхідну допомогу і наразі все гаразд.

«Якщо казати в цілому, то з 30 числа підприємства та керівники ЖКХ спрацювали непогано. Ми змогли забезпечити нормальний опалювальний сезон по всій області», – підсумував Сергій Міхєєв наприкінці зустрічі.

Й додав, що 8 січня знову зустрінеться з керівниками міст і районів й і перевірить, як виконуються його доручення. Тож у керівників ще є час виправити свої помилки.

 

 

You may also like...