19 Дек, 2012

Луганські студенти переможці міжнародного турніру з міні-футболу

Молодіжна збірна України з міні-футболу стала переможцем щорічного турніру серед молодіжних збірних команд з міні-футболу «Петербурзька осінь», який традиційно проходив у Санкт-Петербурзі.

У складі команди переможця — 4 студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Це Юрій Савенко, Микита Шпигарь, Максим Литвинов і Микита Лазикін. Хлопці заявили про себе грою у професійній міні-футбольній команді ЛТК Луганськ, а також у студентській збірній команді ЛНУ імені Тараса Шевченка.

У складі молодіжної збірної України, хлопцям довелося битися з найсильнішими представниками Європи та Азії. Всього в турнірі взяли участь 8 команд. Вигравши матчі проти збірних Чехії, Португалії, Росії та Словаччини, команда нашої країни стала переможцем турніру і володарем почесного кубка.

Це привід для гордості, адже представники України вигравали «Петербурзьку осінь» лише раз. Це було в далекому 1994 році. На цей раз до виступу в турнірі і омріяного тріумфу збірну команду України готували головний тренер «ЛТК» Роман Ковальчик і головний тренер «Локомотива» Євген Ривкін.

«Студенти ЛНУ не вперше потрапляють до складу молодіжної збірної України з міні-футболу. Це говорить про високу працьовитість і професіоналізм хлопців. Вони продовжують роботу над собою і зараз беруть участь у матчах «Екстра-ліги» Чемпіонату України з міні-футболу в складі луганської команди ЛТК, а також гідно представляють університет на студентських змаганнях різного рівня», — розповів тренер студентської збірної команди ЛНУ з міні-футболу «Універ», викладач кафедри олімпійського та професійного спорту ЛНУ Андрій Костюнін.
 

image_print

You may also like...