12 Дек, 2012

Важкоатлети Луганщини привезли золото із чемпіонату Європи

image_pdfimage_print

Луганські спортсмени здобули золото на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді та юніорів, який днями завершилися в Ізраїлі. Золото здобули майстри спорту міжнародного класу Яна Дяченко та Катерина Дрюмова.

«Виступала дуже легко, працювала не на максимум, адже сильних суперників в мене не було. Я підняла у ривку 75 кілограмів, у поштовху – 90. І загалом обійшла свою суперницю на 17 кілограмів», – поділилася враженнями Яна Дяченко.

А от інша спортсменка Катерина Трюмова каже, що викладалася на максимум.

«Багато сил вклала у тренування. Довго йшла до цієї золотої медалі, були травми, але ми здолали всі труднощі разом з тренерами, боротьба була дуже серйозною, я змагалася з росіянкою та білорускою. Тренери розраховували підходи та кілограми і я у власній ваговій категорії здолала росіянку», – розповіла Катерина Дрюмова.

Ще один представник Луганщини Олександр Пелешенко завоював бронзову медаль. Результатами не задоволений.

«Звісно не те, що я хотів би підняти, хотілося б іншу медаль привезти, але так вийшло. У планах – готуватися до чемпіонату України, цього року хочу підняти норматив у майстри спорту міжнародного класу та поїхати чемпіонат Європи, але на цей раз вже виграти «золото», – сказав Олександр Пелешенко.
 

You may also like...