3 Дек, 2012

У перші дні зими в Луганську розцвіла «Малина»

Виставка-ярмарок «Малина» пройшла цими вихідними в Луганську. Аби показати свої роботи до обласного центру з’їхалися більше півсотні майстрів рукоділля. Авторські роботи з бісеру, глини, декоративного кування зачарували усіх присутніх, яких виявилося чимало.

«Просто ця тема зараз актуальна і розвивається зараз рукоділля у нас. І раніше воно було активне, а останнім часом популярність зросла. Ну, я думаю, чом би не показати! У нас майстрів, насправді, дуже багато, як в Луганську, так і в області. У нас є з Донецька люди, Алчевська, Сєвєродонецька, Луганська і Брянки. Жанрів все більше і більше… технік… Тому вирішили показати чим займаються люди у себе удома. Тим більш, є, що показувати», – зазначає організатор «Малини» Олексій Соколов.

 Окрім робіт досвідчених майстрів, були тут і аматорські роботи дітей, які проходять лікування в Луганському обласному відділенні онкогематології. У такий спосіб обласний фонд допомоги онкохворим дітям «Дорога життя» вирішив підтримати хворих діточок.

 «У нас при онкогематології є студія образотворчого мистецтва, де дітки малюють, роблять якісь вироби, ліплять. Їм допомагають майстри. У нас з кожним місяцем, з кожним роком стає все більше майстрів, які приходять до нас в студію. З діточками займаються. Ось у нас такий стіл з дитячими виробами, де кожен може прийти, допомогти  фонду: купити щось за символічну ціну. І гроші йдуть на потреби студії і на лікування діток», – розповіла представник фонду Дар’я  Гусаченко.

 Тож, не всі прийшли сюди збагатитися. Дехто навіть відмовлявся продавати свої роботи, мовляв, виставляються вони лише для натхнення іншим. Ще однією цікавою родзинкою ярмарку була така собі лотерея.  Тим, хто купував виробів більш, ніж на 50 гривень, майстер вручав спеціальний квиток, за яким можна було виграти такі приємні дрібнички як похід на каву, в кінотеатр чи навіть отримати безкоштовну фотосесію. Планується, що виставка-ярмарок авторських робіт «Малина», проводитиметься у Луганську регулярно. Організатори також сподіваються, що з кожним разом до них приєднуватимуться все більше і більше майстрів. 

image_print

You may also like...