22 Авг, 2019

28 тем буде представлено на «Фестивалі думок-2019» у Сєвєродонецьку

image_pdfimage_print

7 вересня у Сєвєродонецьку відбудеться «Фестиваль думок».

фестиваль думокЦього року заплановано 28 тем. Про це в ефірі радіо «Пульс» розказала голова правління благодійного фонду «Восток СОС» та координаторка «Фестивалю думок» Юлія Кішенко. Так, на гостей та учасників фестивалю чекатимуть теми про захист тварин, як боротися з емоційним вигоранням, теми пов’язані з екологією та освітою. На деякі спікерами запрошені гості з країн Євросоюзу.

«Поговоримо про корупцію. Для того, щоб підняти цю тему, ми запросили головного прокурора Естонії, який приїде саме на фестиваль і розкаже про прозорість, про етику в їх країні і як вони борються з корупцією. Також будуть теми пов’язані з освітою. Будуть експерти з інших країн, будуть розказувати, чому в Європі вийшло зробити реформу і що потрібно для України, щоб наша освіта стала кращою, тому ми запрошуємо і вчителів, і батьків, і дітей.», — розповіла Юлія Кішенко.

Також, за словами Юлії Кішенко, буде дискусія на тему боротьби з російською пропагандою. Своїм досвідом поділяться гості з Чехії.

«Фестиваль думок-2019» проходитиме 7 вересня, з 11 години дня до пізнього вечора на Площі Перемоги.

Крім того, запланована програма для дітей з аніматорами. А з 18:30 буде вечірня програма фестивалю. Так, на ньому виступатимуть репер “Reket” з Естонії та український гурт “Вагоновожаті”. І наостанок, на гостей заходу чекатиме нічний показ чеського фільму “Коля”.

 

You may also like...