18 Июн, 2012

Підтримувати село планують бюджетними дотаціями

image_pdfimage_print

За словами заступника голови Луганської облдержадміністрації з питань агропромислового розвитку Сергія Маслійова, селяни, які тримають вдома молоду худобу, можуть отримати бюджетну дотацію. Так, «молодняк» віком від 3 до 5 місяців виплати становитимуть 250 гривень, від 6 до 8 місяців – 500 гривень, і від 9 до 11 місяців – 750 гривень. Отримати цю дотацію досить легко, потрібно надати до сільради простий пакет документів.

«Це ксерокопія паспорта господаря цієї худоби, довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду, копія паспорта тварини з ветеринарною карткою, і відкрити рахунок в банку та надати довідку про відкриття рахунку. Ці чотири документи здаються в сільську раду, і вам налічується відразу ця бюджетна дотація», – зазначив Сергій Маслійов.

Крім того, господарі можуть отримати до п’яти тисяч гривень компенсації за придбані у 2011-2012 роках індивідуальних доїльних апарати. Для цього, окрім паспортів та ідентифікаційного коду, потрібно додати ще документи на придбання доїльного апарату. Щоправда, отримають гроші не всі. Головною умовою отримання такої бюджетної дотації є наявність у господарстві трьох або більше корів.
 

You may also like...