5 Ноя, 2012

КВУ: Обнулення опозицією партійних списків буде політично невигідним і незаконним

image_pdfimage_print

Обнулення партійних списків та списку мажоритарників, про які заявляє опозиція, — є звичайними політичними заявами, які буде важко реалізувати на практиці. Про це в інтерв’ю «Радіо-Ера» повідомив голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко. За його словами, процедурі обнулення списків можуть стати назаваді як правові, так і політичні перешкоди.

«Сьогодні є заяви політиків про можливість обнуління списків, але, по-перше, якщо ми говоримо про те, що вони не визнають своїх кандидатів у списках дійсними – це одне. Якщо вони навіть відкличуть своїх кандидатів-мажоритарників, то депутатом може стати той, хто зайняв друге місце. Скажімо, в цих процедурах є дуже багато як правових перешкод, тому що це не так вже й легко зробити, так і політичних перешкод, тому що ми чуємо заяви лідерів, але я не думаю, що ті, хто навіть обраний в цю Верховну Раду, навіть по спискам опозиції або в мажоритарних округах від опозиції, на це погодиться», — сказав Олександр Черненко.

 За його словами, якщо обнулення списків відбудеться, це не означатиме, що в Україні не буде Верховної Ради. Виконувати свої повноваження буде діюча Верховна Рада, поки Президент у силу своїх повноважень не призначить позачергові вибори.
 

You may also like...