5 Ноя, 2012

Азаров: вибори пройшли краще, ніж попередні вибори 2007 року

image_pdfimage_print

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що адміністративний ресурс під час виборів до Верховної Ради України, які відбулися 28 жовтня, не використовувався. Про це він заявив під час спілкування з користувачами Facebook.

"Із приводу деяких звинувачень у використанні адміністративного ресурсу, приміром, можу сказати, що він абсолютно не використовувався. І яскравим доказом є, наприклад, програш на виборах у Житомирі житомирського губернатора Сергія Рижука. Я думаю, що кожен розуміє, що губернатор чесно працював на виборах і програв своєму супернику, і, зрозуміло, в цьому випадку говорити про використання адміністративного ресурсу не доводиться. Так само можна сказати й про доступ до ЗМІ. Практично всі наші телеканали змагалися в опозиційності: хто більше й сильніше вдарить владу. А треба сказати, що в умовах світової економічної кризи владі й так нелегко", — сказав Азаров.

Говорячи про звинувачення у фальсифікаціях результатів виборів, він зазначив, що дані виборів у ЦВК на 100% співпадають із даними екзит-полів і соціологічних досліджень, опублікованих за тиждень до виборів для Партії регіонів.

"І у більший бік вони відрізняються для "Батьківщини", приміром — плюс 7%, для "Свободи" — плюс 6%, але ніхто з нас не ставить питання: чому вони відрізняються у більший бік, і в основному в західних областях для цих двох політичних партій. А опоненти по-фарисейськи про це замовчують. А якщо взяти зараз ті спірні округи, щодо яких зараз йдуть дебати, то в них беруть участь не представники Партії регіонів. Так які до нас можуть бути питання?", — підкреслив лідер Партії регіонів.

Він наголосив, що якщо говорити абсолютно об'єктивно, то вибори пройшли краще, ніж попередні вибори 2007 року.
 

You may also like...