9 Окт, 2012

У Сирії вбивають луганськими патронами?

image_pdfimage_print

Повідомлення про українську зброю у Сирії – це елемент інформаційної війни проти України, як одного з провідних експортерів озброєння і військової техніки. Таку думку висловив представник Державної компанії «Укрспецекспорт», коментуючи повідомлення ВВС про ніби побачене у сирійських повстанців озброєння, поставлене з України. Про це повідомляє агенція Укрінформ. Зокрема, співрозмовник видання зазначив, що держкомпанія не постачає озброєння та військову техніку до країн, які знаходяться під ембарго ради безпеки ООН або в яких йдуть бойові дії.

Нагадаю, сьогодні з’явилася інформація, що у сірійських бойовиків знайшли два ящики з патронами виробництва Луганського патронного заводу. За повідомленням сайту ВВС, ящики з маркуванням луганського виробника відправили з міста Гостомель, що під Києвом. Пунктом призначення стало місто Ер-Ріяд у Саудівській Аравії, але якимось чином набої потрапили до Сирії.

На самому ж патронному заводі Луганська, де виробляли патрони, ситуацію коментувати навідріз відмовляються. В адміністрації заводу радіо Пульс сказали, що є замовник, з яким укладається угода. А куди потім йде замовлений вантаж – це вже не їхня справа.
 

You may also like...