9 Окт, 2012

Луганщина одна з лідерів за кількістю економічних махінацій

Луганщина потрапляє до першої п’ятірки областей України з найвищим рівнем економічної злочинності. Перше місце посідає Київ. Також до п’ятірки потрапили Донецька, Одеська та Львівські області. Про це повідомив начальник управління податкової міліції Державної податкової служби в Луганській області Євген Азаров. Таке лідерство обумовлене високим рівнем економічного розвитку регіонів, а також присутністю кордонів.

«На Луганщині такі схеми присутні, зокрема, через сусідство з Російською Федерацією. Такі схеми виявлялися у минулому році. Й наразі ми відпрацьовуємо таку інформацію», – зазначив Євген Азаров.

Також він повідомив, що до кінця року в Україні створять єдину базу даних усіх економічних злочинців країни. Нею зможуть користуватися одразу декілька країн, тож знайти шахраїв стане можливим навіть за кордоном.

Над створенням бази даних вже працюють. Кожна область України надала у центральні податкові органи інформацію про осіб та підприємства, яких спіймали на фінансових махінаціях. Єдина база даних усіх економічних злочинців дозволить затримувати капітали в Україні, що в свою чергу підвищить рівень економічної стабільності в країні.

Також це дозволить виявляти факти ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах, махінації міжрегіонального та міжнародного характеру та співпрацю з офшорними компаніями.
 

image_print

You may also like...