3 Окт, 2012

У Луганську презентували новий підручник з краєзнавства

image_pdfimage_print

«Мій рідний край – Луганщина» –. таку назву має новий примірник для школярів шостих класів. Книга видана у рамках обласної програми «Патріот Луганщини».

В одному підручнику школярі зможуть пізнати історію, географію, геологію, культуру рідного краю, не шукаючи інформацію по іншим джерелам. Кожна сторінка примірника проілюстрована малюнками, фотографіями, а також картами. Інформація спеціально підібрана так, аби зацікавити дитину.

За словами одного з авторів проекту, ректора Луганської академії культури і мистецтва Валерія Філіпова, головна мета даної роботи – це формування любові до рідного краю.

Тираж підручника – десять тисяч екземплярів. Книга вже надійшла до загальноосвітніх шкіл Луганська та області. У планах – випустити подібний підручник для школярів сьомих, восьмих, дев’ятих класів з ще більшою та цікавою інформацією.

Під час підготовки підручника до видання, самі автори відкривали для себе маловідомі сторінки історії Луганщини,

«Коли ми готували цей матеріал, я дізнався про те, що в будинок, в якому я жив у селищі Криворіжжя на Луганщині, побудували полонені французи після війни 1812 року. Коли ти це дізнаєшся про такі цікаві факти, ти по-іншому дивишся на свою історію, на своє минуле», – розповів Валерій Філіпов.   
 

You may also like...