13 Июн, 2012

Днями через спробу викрадення силового кабелю на кілька годин без світла залишилася половина Антрациту.

Хлопця, що намагався викрасти алюмінієвий дріт вбило током. Про це повідомила прес-секретар «Луганського Енергетичного Об’єднання» Вікторія Коломієць. За її словами енергетикам про трагедію повідомили лікарі швидкої, яких викликав товариш загиблого. Поблизу трансформаторної підстанції відпочивала компанія. Коли закінчилося пиво і гроші, хлопець вирішив викрасти з трансформатора алюмінієвий силовий кабель. Після того, як 19-річний юнак зірвав двері трансформатора з петель та вдерся всередину, його вдарило током. Лікарі, швидкої констатували смерть. В результаті псування трансформатора на кілька годин без світла залишилася половина Антрациту.

«Через подібне втручання в роботу трансформаторної підстанції (ТП) може відбутися масове відключення. Я вже не говорю про те, що жоден такий випадок не залишився без наслідків для життя чи здоров’я людини. В цьому році це перша спроба крадіжки на території ТП, що призвела до загибелі», зауважила Вікторія Коломієць

Прес-секретар також додала, що 2011 рік пройшов без нещасних випадків на ТП, а от у 2010 році – при проникненні до трансформаторної підстанції загинули двоє осіб в Краснолучському районі та 1 людина – в Білокуракінському.
 

image_print

You may also like...