26 Сен, 2012

У Марківській РДА спростовують чутки про те, що місцевий сироварний завод ріжуть на металобрухт

image_pdfimage_print

Колишній працівник Марківського сироварного заводу Олександр Дорошенко в коментарі радіо Пульс спростував інформацію про те, що підприємство розбирають на металобрухт. За його словами, він кілька днів тому був у цехах і все технологічне обладнання знаходиться під охороною.

«У супроводі охорони я був там. Звичайно, металобрухт, який лежав там у дворі заводу, його порізали і вивезли. А все технологічне устаткування, яке знаходиться у виробничих цехах, опломбоване і знаходиться під охороною», – розповів Олександр Дорошенко.

Схожу інформацію повідомили радіо Пульс і в Марківській райдержадміністрації. Як розповів перший заступник голови Марківської райдержадміністрації Володимир Золотоверх, нині все обладнання охороняється власником заводу – компанією «Агротон», яка хоче продати це підприємство.

«На метал ніхто не ріже. Ми виїжджали, кілька разів дивилися. Виробництво призупинено з березня місяця 2011 року. «Агротон» вирішив продати даний об'єкт. На даний момент завод виставлено на продаж і триває пошук потенційного інвестора або покупця», – зазначив Володимир Золотоверх.

Сьогодні інтернет-видання, посилаючись на колишню працівницю заводу, поширили інформацію, що Марківський сироварний завод розбирають на металобрухт. Нібито щодня із заводу вивозять цінний метал, крани, устаткування.
 

You may also like...