2 Июл, 2015

В зоне АТО относительное затишье, — спикер АТО в Луганской области Руслан Ткачук

image_pdfimage_print

 Боевики 11 раз обстреляли позиции наших военных. В нарушение Минских соглашений, используя минометы, гранатометы и стрелковое оружие, наемники ударили по Новотошковке, Станице Луганской, Крымскому, Донецкому и Золотому.

«Найбільш інтенсивних обстрілів зазнали оборонні позиції в районі населеного пункту Донецький, де бойовики застосували заборонений міжнародними протоколами 120 мм міномет. У ніч на четвер напружено було і в Станиці Луганській. Селище зазнало обстрілів з мінометів, автоматичних та ручних гранатометів, а також зі стрілецької зброї. На вулиці 6-та лінія, внаслідок прямого влучення, терористи повністю спалили приватний будинок. У центральній частині селища на трьох вулицях осколками та гранатами перебито газопровід низького тиску. Однак вже на ранок ремонтники усунули пошкодження і відновили газопостачання», — говорит спикер АТО в Луганской области Руслан Ткачук.

Подполковник Руслан Ткачук говорит, что противник продолжает в темное время суток использовать беспилотники с разведывательной целью.

 

You may also like...