12 Сен, 2012

У Фінляндії відкрили перший у світі підземний ресторан

Перший в світі підземний ресторан на глибині 80 метрів відкрили у Фінляндії. Заклад харчування працює просто у старій шахті, повідомляє 5 канал.

Щоб потрапити до ресторану, гості ліфтом спускаються аж на вісімдесятиметрову глибину. При цьому вони обов'язково мають одягати каски. Тільки під час трапези її дозволяють зняти. Найсміливіші можуть спуститися ще нижче — на глибину 350 метрів.

Ресторан розташований біля музею гірничої справи. Дизайн нагадує справжню шахтарську їдальню. Заклад вміщує 64 людини. Потрапити до підземного ресторану непросто, місця потрібно бронювати щонайменше за 3 тижні. Усіх гостей збирають у центрі Гельсинки та везуть до шахти. За 128 євро — можна отримати обід із чотирьох страв і напої. Відвідувачі мають змогу скуштувати різні рибні наїдки з гарнірами або морепродукти як закуски. Головна страва — стейк із телятини, тушкований в ароматних травах із фірмовим соусом. Наостанок — можна замовити один із трьох десертів.

Незвичний ресторан працюватиме лише до 24 вересня. Потому — закриється. Усе через те, що він входить до спеціальної мережі так званих "поп-ап ресторанів". Вони зявляються на короткий термін у якомусь незвичному місці. Принадою подібних закладів є саме їхнє розташування.
 

image_print

You may also like...