24 Апр, 2015

Троїцьке знову зі світлом

image_pdfimage_print

У Троїцькому (Попаснянський район) відновили електроенергію. Світло зникло 21 січня, і ось тепер, через три місяці, його подачу нарешті відновили. Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«Троїцьке залишалося єдиним населеним пунктом без електроенергії на контрольованій Україною території Луганщини, — зазначає керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль. – Відновити світло тут було надзвичайно важко, оскільки, по-перше, ЛЕП зазнали сильних пошкоджень, по-друге, підходи до електроопор, що ведуть у село, в багатьох випадках були заміновані, а, по-третє, саме село розтягнуте на кілька десятків кілометрів, відповідно, лінії електропередач тут мають величезну довжину. На відновлювальні роботи довелося витратити величезні кошти й докласти максимум зусиль ремонтних бригад, утім, зараз більша частина села вже зі світлом, а на решту електроенергію подадуть найближчим часом».

На сьогодні на контрольованій урядом території області залишається єдиний населений пункт, у якому внаслідок бойових дій поки що не діє одна із систем життєзабезпечення. Це Трьохізбенка Новоайдарського району, яка все ще без газу. Щоб подати в село газ, прийнято рішення побудувати газопровід в обхід окупованих територій. Уже розроблений кошторис робіт, фінансування яких на себе візьме обласний бюджет. 

You may also like...