12 Июн, 2012

Влада Луганська хоче оголосити надзвичайну ситуацію.

В Луганській мерії хочуть аби ураган, що пронісся над містом 3 червня, отримав статус надзвичайної ситуації.  Як повідомив радіо Пульс начальник відділу з питань захисту населення від надзвичайних ситуацій Луганської міськради Геннадій Резніков, після оголошення надзвичайної ситуації можна буде отримати додаткові гроші на ліквідацію наслідків урагану не тільки з міського, а й з обласного та державного бюджетів. Адже міській раді власних коштів не вистачило, тож будівельних матеріалів набрали у борг. Тепер потрібно розраховуватися.
«У нас люди дуже цікаві. Комусь роздавали шифер, а хтось поряд стоїть і каже: « Зараз і я піду, молотком декілька шиферин проб’ю та отримаю й собі шиферу». Але загалом та кількість людей, яка дійсно потребувала допомоги, їм вже допомогли, дали матеріали, пенсіонерам допомогли покласти шифер, сусідів просили, комунальників. Принаймні люди від дощу захищені», – сказав Геннадій Резніков.
Нагадаю, 3 червня Луганськом пронісся ураган. Було знеструмлено більше трьох тисяч житлових будинків. Найбільше постраждали Камянобрідський район, а також  місто Олександрівськ і селище Тепличне.
 

image_print

You may also like...