23 Апр, 2015

Дитячий конкурс на дорослу тему

image_pdfimage_print

 У Сєвєродонецькій середній загальноосвітній школі № 18 за участю ініціаторів програми та співзасновників Всеукраїнської громадської організації «Кадетська співдружність», громадської організації «Громадянський Корпус» (м. Київ), Луганської обласної військово-цивільної адміністрації відбулося підбиття підсумків першого обласного учнівського конкурсу «Чому я поважаю професію військового».

Учасники змагалися у своїй віковій категорії за номінаціями: «Свій рідний край люби і захищай» – 3 – 4 класи; «Вірні сини Вітчизни» – 5 – 8 класи; «Маю честь» – 9 – 11 класи.

«На жаль, та ситуація, яка склалася у нас, спонукала багатьох чоловіків України опановувати професію військового. У своїх роботах діти Луганщини показали, наскільки вони люблять і шанують наших захисників», – відзначила заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик.

На захід були запрошені також військовослужбовці Збройних Сил України, які дислокуються у Луганській області. Один з них зазначив: «Ви знаєте: у кожного солдата є свої листи. У мене також є лист, який я бережу біля серця у військовому квитку. У ньому все просто – малюнок та допис: наші дорогі солдати, повертайтеся здоровими. Ці речі, які зроблені дитячими руками, дуже дорогі для нашого серця», – сказав боєць.

You may also like...