19 Мар, 2015

З Буковини до Сєвєродонецька привезли укомплектовану «швидку» «Мерседес» і кілька тонн продуктів гуманітарної допомоги

image_pdfimage_print

У четвер волонтери з Чернівецької області привезли до Сєвєродонецька швидку допомогу. Укомплектований усім необхідним автомобіль «Мерседес Спринтер» хоч сьогодні готовий до використання в бойових і мирних умовах. Його за власні кошти для Луганщини закупили мешканці Чернівеччини, зокрема сіл Лужани і Мамаївці Кіцманського району.

— Чернівчани приїздять на Луганщину вже всьоме за останні чотири місяці, — відзначив заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Євген Бідашко, котрий зустрів гостей. – Мається на увазі тільки ця група волонтерів, не кажучи про інші. Ми дуже вдячні нашим друзям за таку потрібну допомогу, адже в селах уздовж лінії розмежування вогню відчувається гострий дефіцит «швидких» та медичного обладнання. 

Окрім автомобіля волонтери привезли кілька тонн продуктів, гігієнічні засоби, а також військову маскувальну сітку, яку спеціально зробили школярі Буковини. Весь вантаж до Сєвєродонецька доставив давній друг Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, голова Чернівецької обласної організації спілки автомобілістів Іван Мельничук.

-Ця допомога – ще одне підтвердження, що Україна єдина, — каже Іван Мельничук. – Мешканці Західної України дуже переживають за все те, що відбувається на Сході, і готові підкласти своє плече. Немає сумнівів, що ми допомагатимемо Луганщині й надалі.

You may also like...