1 Авг, 2012

Засмагати потрібно з розумом

Лікарі закликають бути обережним із засмаганям на сонці Після сонячного опіку у шарах шкіри відбуваються процеси, які можуть призвести до раку шкіри. Втім, за словами лікаря-дерматовенеролога Ольги Чупової, можна засмагати і без шкоди для здоров’я. Для цього потрібно лише дотримуватися кількох простих правил.

«Ніколи не залишайтеся на сонці дуже довгий час. Особливо уникайте несприятливих годин – з 11.00 до 16.00. Регулярно користуйтеся сонцезахисними засобами. Це рекомендується робити за півгодини до виходу на сонце і через кожні дві години, а також щоразу після купання. Під час засмаги не користуйтеся одеколонами, ароматизованими серветками, мінеральними косметичними засобами. Оскільки під впливом сонця і поту в місцях їх нанесення можуть з'явитися пігментні плями», – розповіла Ольга Чупова.

Втім, якщо Ви все ж таки заробили сонячний опік, про шкіру слід потурбуватися.

«По-перше, шкіру потрібно охолодити, використовуючи для цього компреси і примочки холодною водою, в яку можна додати кубики льоду. Другим етапом є зволоження шкіри. Тому що холодний компрес дійсно зніме ряд неприємних відчуттів, але якщо відразу після нього шкіру не зволожити – вона пересохне. Для цього шкіру можна змастити косметичними препаратами або медичними аерозолями проти опіків», – радить Ольга Чупова.
 

image_print

You may also like...