24 Фев, 2015

Геращенко: Понад 60% переселенців із зони АТО — жінки і діти

Понад 60% тих, хто став вимушеними переселенцями із зони конфлікту на Донбасі — жінки і діти, з початку війни на Донбасі поранено 159 дітей, повідомляє Українська правда.

Про це заявила уповноважений Президента з питань мирного врегулювання ситуації в Луганській і Донецькій областях Ірина Геращенко.

Також Геращенко уточнила, що з початку війни на Донбасі загинули щонайменше 65 дітей, 127 отримали поранення, у тому числі важкі.

«Це тільки встановлені і підтверджені факти, які оприлюднив уповноважений президента з прав дитини. В той же час ООН дає більшу цифру поранених дітей -159», — зазначила вона.

За словами Геращенко, на поточному тижні до ВР планується внесення законопроектів про спрощення відновлення втрачених документів дітей-сиріт, вивезених з окупованих територій.

«Також вносимо уточнення у поняття «патронатне виховання», аби більше дітей, що в силу важких обставин опинилися в сиротинцях, отримали дружні патронатні сім'і. Також ми плануємо низку міжнародних заходів, зокрема, фотовиставку у Нью- Йорку під час спеціальних дебатів Генасамблеї ООН щодо становища жінок, аби привернути увагу світу до гуманітарної катастрофи, влаштованої бойовиками і аби ООН включив Україну до пріорітетів своєї діяльності», — підсумувала нардеп.

 

image_print

You may also like...