19 Фев, 2015

Турчинов: миротворці ООН мають стати і вздовж кордону з Росією

image_pdfimage_print

Міжнародні миротворці, яких має на меті запросити Україна, повинні стояти і вздовж лінії розмежування на Донбасі, і вздовж неконтрольованої наразі ділянки кордону з Росією, заявив увечері в середу секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

За його словами, які наводить агентство «Інтерфакс-Україна», на засіданні РНБО вирішили звернутися до Організації Об’єднаних Націй і до Європейського союзу щодо розгортання на території України операцій для підтримання миру і безпеки. Тепер це звернення має підготувати Міністерство закордонних справ і підтримати Верховна Рада.

Відкриваючи засідання РНБО, президент Петро Порошенко повідомив, що на його доручення це питання вже відпрацювали апарат РНБО й уряд із залученням МЗС, і тепер як «найкращий формат» бачать поліційну місію ЄС із мандатом Ради безпеки ООН.

Засідання РНБО президент терміново скликав по тому, як підтримувані Росією сепаратисти, які не зупиняли свого наступу на Дебальцеве, змусили українських військових залишити сьогодні це місто і окупували його на порушення мінських домовленостей і резолюції Ради безпеки ООН, яка підтримала ці домовленості.

You may also like...