17 Фев, 2015

Суд обирає Єфремову запобіжний захід: арешт або застава майже у 3,7 мільйона гривень

Печерський районний суд Києва обрав арешт як запобіжний захід щодо колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем за обтяжливих обставин та службовому підробленні.

Але Єфремов може лишитися на волі, внісши заставу у 3 мільйони 654 тисячі гривень.

Таким чином, суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури, яка просила арешту або застави в сумі трохи більше від 3 мільйонів гривень.

Це рішення може бути оскаржене.

Захист Єфремова просив будь-якого іншого запобіжного заходу, крім арешту чи застави. Сам Єфремов заявляв, що значних коштів на заставу він не має.

Новий генеральний прокурор Віктор Шокін повідомляв, що, крім підозр у двох згаданих кримінальних правопорушеннях, Олександра Єфремова перевіряють і на причетність до сепаратизму, й не виключено, що йому висунуть й інші звинувачення.

Раніше Генпрокуратура почала перевірку щодо причетності депутата Наталії Королевської та колишнього депутата Олександра Єфремова до фінансування сепаратистів на Донбасі.

Сам Єфремов заявляє, що влада обрала його «жертвою», а своє затримання він вважає «політичним переслідуванням» нової влади. Із закликом звільнити його виступала й Партія регіонів.

 

image_print

You may also like...