12 Июн, 2012

З початку Євро-2012 державний кордон на Луганщині перетнули понад 2 тисячі вболівальників

Спеціально під Євро 2012 українські прикордонники вивчили англійську. Тепер кожен англомовний вболівальник зможе порозумітися з прикордонниками при перетині кордону. Втім, як розповів капітан прикордонної служби Сергій Ротарь, особливих навичок у спілкуванні з іноземцями не треба – достатньо вивчити певний шаблон. Капітан каже, що раніше знав англійську на базовому шкільному рівні, але спеціальні терміни довелося вивчати пізніше в рамках підготовки до євро. Загалом, як зазначають прикордонники через луганський відрізок кордону їде дуже малий відсоток англомовних вболівальників. Переважно кордон тут перетинають росіяни. Футбольний фанат Олександр Ліманов з російського Донецька каже, що приїжджає до України не часто втім відзначає, що зараз прикордонники набагато швидше оформлюють документи. 
«Дякую українським та російським прикордонникам! Все дуже добре! Ми за Росію вболіваємо, а так вболіватимемо за красивий футбол, та красиве Євро», – розповів Олександр Ліманов.

Також спеціально для вболівальників Євро-2012 у пункті пропуску Ізварине відкрито дві смуги пропуску і черги серед вболівальників немає. Одне авто оформляється менш ніж за 10 хвилин. У зв’язку з початком туристичного сезону, це також позитивно вплинуло на загальну ситуацію на кордоні, де відбувається майже щоденне збільшення пасажиро-транспортного потоку. Фанати, що їдуть з Росії, кажуть, що на російському кордоні оформлення документів проходить значно повільніше. З самого початку Євро-2012 в межах дії Луганського прикордонного загону, перетнули кордон близько 2 тисяч вболівальників і 500 транспортних засобів. За добу через пункт пропуску Ізварине проходить до півтисячі вболівальників. Прикордонники очікують лише на збільшення пасажиропотоку, адже окрім Євро 2012 починається сезон відпусток.

image_print

You may also like...