29 Янв, 2015

Режим НС на Луганщині введено тільки в районах, де тривають бої

image_pdfimage_print

Геннадій Москаль створив спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла в Луганській області внаслідок ведення бойових дій, повідомляє прес-служба Геннадія Москаля.

Кабмін ухвалив рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації в Луганській та Донецькій областях, а на всій території України запроваджується режим підвищеної готовності.

Обласну комісію з надзвичайних ситуацій очолив персонально Геннадій Москаль. До її складу увійшли заступники голови ОДА, керівники структурних підрозділів ОДА, представники правоохоронних органів, Держслужби з надзвичайних ситуацій та інші.

«Необхідності вводити режим надзвичайної ситуації по всій області немає, оскільки в деяких районах бойові дії практично не ведуться, — заявляє Г.Москаль. – Тому районні комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації створені в трьох районах Луганщини — Новойдарському, Попаснянському та Станично-Луганському. Особлива увага в забезпеченні відновлення та функціонування систем життєзабезпечення приділена місту Щастя, смт Станиця Луганська, селам Кримське, Новотошківка, Трьохізбенка, Троїцьке та Чорнухине».

 

You may also like...