26 Янв, 2015

З початку мобілізації повістки отримали майже 62 тисячі українців

image_pdfimage_print

Майже 62 тисячі військовозобов'язаних громадян України отримали повістки за шість днів чергової хвилі мобілізації в січні 2015 року, повідомила спікер Міністерства оборони України Вікторія Кушнір, передає Інтерфакс-Україна.

"Від початку чергової хвилі мобілізації повістки отримали 61 748 військовозобов'язаних громадян України, що становить 51,7% від запланованого. Крім того, повністю визначено потреби в мобілізації техніки народного господарства", — повідомила вона на брифінгу в Києві в понеділок.

Вікторія Кушнір також зазначила, що розпочали свою роботи медкомісії. "За результатами медоглядів відбувається визначення міри придатності до військової служби, розподіл за видами і родами військ, усі мобілізовані проходитимуть військову службу. При цьому велику увагу приділяють психологічному відбору кандидатів", — зазначила вона.

За словами спікера Міноборони, відправлення мобілізованих до навчальних центрів планується на 28 та 30 січня.
Як повідомлялося, чергова хвиля мобілізації в Україні розпочалася 20 січня. РНБО України вирішила, що в 2015 році відбудуться три хвилі мобілізації — у січні, квітні та червні. 

You may also like...