23 Янв, 2015

Луганщина пережила 44 обстріли, найгарячіше в Кримському, Новотошківці, Станиці Луганській та Трьохізбенці

На автодорозі Бахмутка тривають інтенсивні бої із застосуванням важкої артилерії, танків, «Градів» та мінометів. Найбільше потерпають села, що розташовані вздовж траси, в першу чергу Кримське та Новотошківки, – повідомляє прес-служба голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

У Кримському обстріли не припинялися цілу ніч, а вранці село «накрили» з артилерії та «Градів». Пошкоджений газопровід, повалені електричні стовпи, є прямі влучення в житлові будинки. На околиці села поблизу школи виникла величезна заграва, очевидно, снаряд влучив у газову котельню. Близько 90 відсотків селян уже виїхали з Кримського, рятуючись від війни. Інформація про постраждалих серед тих, хто залишився, не надходила. Зараз у селі немає ні електроенергії, ні центральної води, ні газу.

«Від обстрілів постраждала й Новотошківка, що розташована на Бахмутці біля 29-го блокпосту, – говорить голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – Останній обстріл із артилерії та «Градів» тут відбувся сьогодні вранці. В сільському будинку культури вибуховими хвилями вибиті вікна й двері, пошкоджено ряд приватних будинків. Інформація про постраждалих серед місцевих мешканців з’ясовується. В селі перебиті лінії електропередач, тому немає ні світла, ні центральної води».

В Станиці Луганській за час нічних обстрілів пошкоджені близько 50 житлових будинків та господарських прибудов. Деякі будинки відновленню не підлягають. Селище, а також сусідні Валуйське, Макарове та Артема знеструмлені й частково без газу. Інформації про поранених чи загиблих серед мирних мешканців немає.

 

image_print

You may also like...