15 Янв, 2015

«Укртрансінспекція» пропонує повністю припинити пасажирські автоперевезення в зоні проведення АТО

image_pdfimage_print

Пасажирські автоперевезення в зоні проведення антитерористичної операції з метою забезпечення безпеки пасажирів повинні бути повністю припинені. Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті («Укртрансінспекція»), передає Уніан.

Прес-служба відомства нагадує, що від 6 січня 2015 року припинено продаж квитків та здійснення автобусних перевезень за маршрутами, що пролягають на території проведення антитерористичної операції.

«Рух автобусів по маршрутах загального користування, які слідують у напрямку Донецької і Луганської областей і перетинають лінію розмежування, повинен здійснюватися у населені пункти, розташовані на підконтрольній Україні території», – сказано в повідомленні прес-служби.

Також «Укртрансінспекція» просить повідомляти про факти порушення режиму автоперевезень.
У свою чергу, прес-служба Управління ДАІ в Донецькій області повідомила про обмеження з 15 січня руху автотранспорту на автодорозі Слов'янськ — Донецьк — Маріуполь у зв'язку із проведенням АТО.

Раніше Рада національної безпеки та оборони України з метою обмеження руху людей і вантажів через лінію розмежування в зоні проведення антитерористичної операції визначила 7 транспортних коридорів для в'їзду і виїзду з окупованої території: Луганськ — Щастя — Новоайдар, Луганськ — Станиця Луганська — Широкий, Фащівка — Дебальцеве — Артемівськ, Горлівка — Артемівськ, Донецьк — Курахове, Донецьк — Маріуполь (через Волноваху) і Новоазовськ – Красноармійськ – Талаківка – Маріуполь.
 

You may also like...