Марічка Темна
 
nc.lot.lg.ua

«— октябрь 2013 —»
Пн Вт Ср ЧтПт СбВс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    


Як довго ви слухаєте радіо Пульс FM?
 


Ми у соціальних мережах:
 Надіслаті повідомлення 
04.10.2013, 08:14 | «Якщо запустити великі котельні, населення залишиться без газу» – Маноліс Пілавов

Radio Puls

У луганських лікарнях люди страждають від холоду. По допомогу до радіо «Пульс» звернулася пацієнтка геріатричного відділення міської багатопрофільної лікарні №8. Вона побажала лишитися неназваною. Жінка каже: люди в палатах одягнені майже по-зимовому, через холод вже почали хворіти на застуду.

«Тут лікуються люди похилого віку – і за 70, і за 80. Холодно, не опалюється, води гарячої немає. Через незручності всі нервують, сваряться. На лікування, на медперсонал ми не скаржимося, але умови погані – дуже холодно», – розповіла пацієнтка.

Прокоментувати ситуацію ми попросили заступника начальника управління охорони здоров’я Луганської міськради Тетяну Ширіну.

«Це питання не до мене, а до організації, яка постачає тепло – «Тепрокомуненерго». Запитайте у них, коли вони планують давати тепло. Абсолютно всі лікарні уже більше місяця отримали акти готовності до опалення», – зазначила в коментарі радіо «Пульс» Тетяна Ширіна.

За її словами, в Луганську з теплом вже всі пологові будинки та дитячі лікарні. Також опалення увімкнено у другій міській лікарні, де проводиться велика кількість операцій.

Тим часом перший заступник міського голови Маноліс Пілавов в коментарі радіо «Пульс» сказав, що станом на вечір 3 жовтня в місті зі 128 котелень працює 51.

«Запрацювали котельні, які стоять окремо. Вони опалюють лікарні, дитячі садки, школи. Проблема в дитсадках, школах, які опалюються разом з житловим фондом», – розповів перший заступник мера.

На питання, коли ж буде тепло у домівках усіх луганчан, Маноліс Пілавов відповів: «Тепло буде. По строкам поки що нічого не скажу. У нас трохи плани всі змінилися. Ми ж планували запуск з 15 жовтня, тепер все змінилося, ми переробили рішення».

Як зазначив посадовець, запустити великі котельні комунальники поки не можуть.

«Якщо ми запустимо великі котельні – це залишить населення без газу. Зараз ми максимально намагаємося запустити соціальну сферу. Запускаємо котельні з малим споживанням газу. Проблемою газу займається і губернатор, і мер. Сподіваюся, що за день-два це питання буде вирішено», – сказав Маноліс Пілавов.

Раніше прес-служба Луганської міської ради повідомила, що мер Луганська Сергій Кравченко дав 10 днів, починаючи з 3 жовтня, на 100 % запуск теплоносія в обласному центрі.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив не зволікати із початком опалювального сезону. Про це голова уряду заявив на засіданні Кабміну, поставивши вимогу, щоб тепло було не на папері, а в оселях та інших будівлях. При цьому уряд спонукає тепловиків ощадливо використовувати газ. 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов