13 Июл, 2012

В день луганський трамвай заробляє 400 гривень

За один день роботи луганський трамвай заробляє чотириста гривень, що є дуже нерентабельним для міського бюджету. Про це в ексклюзивному інтерв’ю радіо «Пульс» розповів директор «Луганськелектротранс» Ігор Лордкіпанідзе. За його словами, зараз Луганськом курсують близько двадцяти трамваїв, яким вже більше десяти років. І лише п’ять із них капітально відремонтували торік.

Також посадовець спростував інформацію, яка з’явилася нещодавно в Інтернеті, з посиланням на директора департаменту транспорту і зв’язку Дніпропетровської міської ради Валентина Мовчана про те, що Луганськ планує придбати старі дніпропетровські трамваї.

«Якщо чесно, я перший раз чую. Повірте мені. Нічого такого. Навіть розмови ніде не було. Скажу, наскільки я знаю, сенсу немає. Ніхто не збирається це купувати. Можливо, закулісні десь ідуть якісь розмови. Офіційних домовленостей не було ніяких», – прояснив ситуацію Ігор Лордкіпанідзе.

Як пізніше вдалося з’ясувати, ця інформація неправдива. І виникла через помилку дніпропетровських журналістів, які неправильно зрозуміли чиновника.
 

image_print

You may also like...