25 Сен, 2013

Луганська «Зоря» припиняє боротьбу за Кубок України

Луганська «Зоря» в 1/16 розіграшу Кубка України поступилася команді з першої ліги – краматорському «Авангарду». Рахунок – 3:1.

Матч відбувся 25 вересня у Краматорську.

Першими забили господарі. Вже на 10 хвилині відзначився Євген Швидкий. Зрівняти рахунок луганчани змогли лише на 73 хвилині. Пенальті реалізував Желько Любенович.

Переможець визначився лише в четвертому таймі матчу. Двічі, на 107 і 113 хвилині, відзначився за «Авангард» Антон Маленко.

Нагадаємо, футболісти та головний тренер «Зорі» заявляли, що намагатимуться реабілітуватися за минулорічний програш від «Авангарду». Торік «Зоря» на цій же стадії змагань не змогла переграти краматорську команду. Тоді основний час матчу завершився з рахунком 1:1, а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися футболісти з Краматорська.