13 Сен, 2013

Луганчани просять мера припинити беззаконня

Мешканці будинку № 12 кварталу Ольховський у четвер прийшли під стіни Луганської міської ради. Люди тримали плакати: «Тепло в наши квартиры», «Пилавов, не жми на тормоза — скоро зима», «Мэр, прекрати беззаконие». 

Вони вимагали підключити їхній будинок до газу. Кожен встановив собі автономне опалення. Після цього мешканці вирішили відключитися від централізованого опалення і розірвали договір з  «Темлокомуненерго» . Рішення про відключення від мережі члени об’єднання співвласників багатоквартирних будинків ухвалили ще в липні минулого року. Однак тепловики вирішили по-іншому, пояснює мешканка будинку, голова ОСББ «Сатурн» Тетяна Кіян:

Тетяна Кіян:  «У нас установлены котлы в доме, нам только их подключить надо, а что бы подключить, нужны техусловия с «Горгаза». Техусловия «Горгаз» не выдает, потому что нет решения Горисполкома. Круг замкнулся. 80 квартир могут остаться без газа, потому что «Горгаз» угрожает, что мы вам отключим газ, потому что у вас стоят автономки»

Очевидно, що ситуацію добре розуміє колишній директор  «Теплокомуненерго», а нині директор департаменту житєзабеспечення міста Олексій Русаков. До людей він вийшов приблизно через півгодини після початку мітингу.

Олексій Русаков:  «Сегодня в вашем случае речь идет о том, что необходимо 100% предоставить письменное заявление о данном доме, что жильцы согласны перейти на автономное отопление. Рассчитаться по долгам, прийти на межведомственную комиссию, подать все эти заявления. Комиссия даст разрешение на отключение от ТЕЦ. С этим разрешением идти в  «Горгаз»  для получения технических условий на установку индивидуального отопления. Все просто!»

Якщо люди виконають всі ці умови, то під час морозів будуть грітися теплом яке вироблятимуть їхны власні котли, запевнив Олексій Русаков. А ось те, що люди вже збирали всі документи та направляли їх до комісії, він до уваги не бере. Але все ж таки чиновник запевнив, що у наступний четвер збере вже нову міжвідомчу комісію, на якій і розгляне це питання.

 

 

image_print

You may also like...