5 Авг, 2013

За час роботи у Раді Володимир Демішкан не запропонував жодного законопроекту

Радіо Пульс продовжує аналізувати роботу народних депутатів від Луганської області.

Регіонал Володимир Демішкан пройшов до парламенту по 114 виборчому округу, в який входять Біловодський, Марківський, Міловський, Новопсковський, Слов’яносербський та Станично-Луганський райони.

Цілий тиждень ми намагалися зв‘язатися з прес-службою депутата та додзвонитися у його громадську приймальню, але все було марно: на дзвінки ніхто не відповідав.

По допомогу ми звернулися до луганського представництва громадянської мережі «Опора», яка аналізувала роботу нардепів від Луганщини. За словами керівника обласного відділення організації Олексія Кормілецького, за перше півріччя роботи Верховної Ради Володимир Демішкан не зареєстрував жодного законопроекту. Депутатських запитів від нього також ніяких не надходило. Прогуляв нардеп 5 з 50 пленарних засідань.

Щодо передвиборної програми Демішкана, то він обіцяв дуже багато: запровадити державне регулювання цін на молоко, розпочати капітальне будівництво дороги від села Михайлівка до міста Дебальцевого, завершити газифікацію усіх сіл у своєму окрузі, забезпечити стовідсоткову комп‘ютеризацію шкіл. Та чи було зроблено хоча б щось?

Олексій Кормілецький, громадянська мережа «Опора»: «Если мы проанализируем первое полугодие активности Владимира Демишкана как депутата ВР, учитывая то, что не было ни одной законодательной инициативы с его стороны, то можно сделать небольшие выводы, что, к сожалению, Владимир Демишкан не спешит выполнять обещания данные полгода назад во время парламентской кампании перед своими избирателями».

Обіцяв також Володимир Демішкан придбати апарат ультразвукової діагностики для кваліфікованої акушерсько-гінекологічної допомоги жінкам Біловодського району. Як нам повідомив колишній головний лікар біловодської районної лікарні Олександр Гордійчук, цього апарату у лікарні ще немає.

«Це була обіцянка перед виборами, а вибори вже відбулися», – сказав Олександр Гордійчук.

Натомість заступник головного лікаря з медичної частини Зінаїда Кузьменко роботою Володимира Демішкана задоволена. Жінка стверджує, що безкоштовний автобус який, курсує селищем і підвозить людей до лікарні, прекрасний стадіон, «якому і столиця позаздрить» – це все його заслуги.

Зінаїда Кузьменко, заступник головного лікаря біловодської районної лікарні: «Він допомагав нам. Благодаря Демішкану у нас в усіх маніпуляційних, операційних поставили кондиціонери. А температура літом до 60 градусів не дозволяла нам забезпечити умови зберігання ліків, медикаментів для невідкладної допомоги в усіх відділеннях».

Центр 114 округу знаходиться у Станиці-Луганській. На запитання: «Що корисного для вашого району зробив Володимир Демішкан?», голова райдержадміністрацій Геннадій Черноусов відповів, що не хотів би нічого коментувати. Втім, підкреслив, що у всіх проблемних питаннях може розраховувати лише на себе.

Нагадаємо, радіо Пульс вже поцікавилося роботою народних депутатів від Луганщини: Володимира Медяника, Сергія Дунаєва, Олексія Кунченка, а також Валерія Мошенського, Володимира Чуба, Сергія Горохова.

Програма кандидата в народні депутати України
по мажоритарному виборчому округу № 114
Демішкана Володимира Федоровича

Шановні земляки!

Для мене велика честь бути в команді однодумців Партії регіонів, яка реалізує програму нашого Президента В.Ф.Януковича «Україна для людей».
Політичні принципи Партії регіонів залишаються незмінними. Ми послідовно виконуємо свої обіцянки та гарантуємо: захист прав громадян на вільне використання рідної мови, позаблоковий статус України, європейську інтеграцію та пріоритетність взаємовідносин з Російською Федерацією.
Я багато років працюю в дорожній галузі та я як ніхто інший знаю, що навіть в умовах найжорстокішої світової фінансової кризи Уряду України, сформованому Партією регіонів, вдалося зробити майже неможливе: за минулі два роки обсяги будівництва державних доріг вдвічі збільшились в порівнянні з тим, що було зроблено за попередні п'ять років.
Якщо ви довірите мені бути ВАШИМ народним депутатом України, я докладу всіх зусиль для того, щоб забезпечити виконання програми Президента В.Ф.Януковича «Україна для людей» та передвиборної програми Партії регіонів.
З урахуванням побажань мешканців Луганської області я визначив п’ять пріоритетів у своїй роботі:

Розвиток села – майбутнє Луганщини
– ініціювати та впровадити справедливий механізм державних дотацій на підтримку рослинництва, виходячи з кліматичних особливостей Луганщини;
– сприяти відродженню тваринницьких комплексів і сільськогосподарських кооперативів зі збору та первинної обробки молока;
– запровадити державне регулювання закупівельних цін на молоко;
– сприяти встановленню єдиного фіксованого податку та пільгового кредитування сільських товаровиробників.

Вугілля – енергетичний хліб Україні

– розробити та здійснити державну програму технічного переоснащення шахти «Черкаська» ДП «Луганськвугілля»;
– сприяти будівництву водовідливного комплексу на шахті «Слов'яносербська»;
– надати всебічну підтримку проектам зі створення нових робочих місць у містах і селищах, де ліквідовано вугледобувні підприємства.

Якісна інфраструктура – обличчя регіону

– розпочати в 2012 році капітальне будівництво дороги М-04 від сел. Михайлівка до Дебальцеве;
– капітально відремонтувати в 2012 році 3 км дороги державного значення Чугуїв–Мілове;
– у 2012 році провести поточний ремонт 87 км доріг місцевого значення, а до 2017 року – відремонтувати близько 430 км соціально важливих проблемних доріг у всіх шести районах округу;
– завершити газифікацію Станично-Луганського, Слов'яносербського, Новопсковського та Міловського районів;
– ініціювати питання про відшкодування коштів з Держбюджету на газифікацію власних будинків соціально незахищених пільгових категорій громадян – учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів, малозабезпечених багатодітних сімей;
– забезпечити кожен населений пункт регіону стабільним енерго-, тепло-і водопостачанням;
– вирішити питання ліквідації причин підтоплення населених пунктів Біловодського району.

Медичне обслуговування

Для поліпшення якості медичного обслуговування населення регіону:
– придбати апарат УЗД для кваліфікованої акушерсько-гінекологічної допомоги жінкам Біловодського, Міловського, Марківського районів;
– придбати санітарні автомобілі для Марківського, Новопсковського, Слов'яносербського РТМО, Станично-Луганської ЦРЛ;
– провести ремонти сільських амбулаторій та лікарень.

Освіта

– домогтися включення у державну програму будівництва та реконструкції нових дитячих дошкільних установ – відповідно до потреб кожного з шести районів округу;
– забезпечити всі нужденні села округу «Шкільним автобусом»;
– забезпечити 100-відсоткову комп'ютеризацію всіх шкіл округу та їх підключення до мережі Інтернет

Я – відповідальна людина, тому гарантую, що програма буде виконана.
Закликаю вас, шановні земляки, 28 жовтня 2012 року прийти на виборчі дільниці та підтримати мене і підтримати Партію регіонів!
Це буде ВАШ голос на користь майбутнього України!
ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!
 

image_print

You may also like...