25 Июл, 2013

У Луганську відбувся конкурс автоперевізників з одним учасником (ФОТО)

У четвер в Луганську таки відбувся конкурс автоперевізників. Щоправда, назвати його конкурсом можна з великою натяжкою, оскільки участь брав лише один перевізник – «Луганський міський автобусний парк».

Як і обіцяли організатори конкурсу, перед будівлею виконкому міськради, вишикувалися 40 новеньких автобусів марок «Богдан» і «Еталон». Останні спеціально розроблені для міських автобусних маршрутів.

Після огляду техніки відбувся власне і сам конкурс. Природно, що ні у кого з членів конкурсної комісії не виникло претензій до перевізника, оскільки він ще не працював, тож одностайно «Луганському міському автобусному парку» віддали заявлені маршрути, а саме – 110-й, 111-й, 117-й, 134-й, 137-й, 170-й і 197-й.

Вже після конкурсу заступник начальника міського управління транспорту Андрій Когут висловив свою думку щодо його без альтернативності.

Андрій Когут: «То, что произошло сегодня, то есть та безальтернативность, это еще и, пока что, безальтернативность в головах наших перевозчиков. Поймите правильно, некоторые еще не проснулись и не поняли. Они думали, что это не всерьез. Они думали, что это очередные какие-то разговоры. Но в итоге это закончилось тем, что вы сами сегодня увидели. Это был конкурс. Конкурс, который прошел не благодаря, а вопреки. Которому сопротивлялись. И, если хотите, это наш ответ реальной «транспортной мафии».

Новенькі автобуси, за словами Андрія Когута, люди побачать на маршрутах вже найближчими днями. Вартість проїзду в них – 2 гривні 50 копійок, однак усі категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд, їздитимуть в них безкоштовно.

Фото cxid.info/

 

image_print

You may also like...