10 Июл, 2013

ЛЕО не виконує рішення суду – стверджують жителі Кіровська

І знову Луганське енергетичне об’єднання опинилось в центрі журналістської уваги. Цього разу опонентом представників Кіровського РЕСу стала пересічна кіровська сім’я, яка вже три тижні сидить без електрики.

Сергій Олександров разом з дружиною намагається відновити собі електропостачання і домогтися справедливості. Почалась тяганина ще торік у грудні. Тоді працівники РЕСу обрізали родині електричні дроти через начебто незаконне використання лампи вуличного освітлення. Однак протягом тижня електропостачання було відновлено, відповідне рішення тоді виніс Кіровський суд.

Але в червні без будь-яких пояснень працівники ЛЕО нагрянули з повторним рейдом.

Сергій Олександров, житель Кіровська: «Это было 17 числа в понедельник. Без предупреждения на машине просто подъехали, я даже не успел со двора выйти. Поставили лестницу, перекусили провод и уехали».

Остаточне рішення суд має оголосити у серпні. Рішення ж задовольнити прохання позивача і на період ведення справи повністю відновити електропостачання, ніхто не відміняв. Виходить, що в ЛЕО безпідставно порушують закон.

Допомогти пообіцяла міліція, але протягом двох тижнів правоохоронці обмежуються досить абстрактними формальними фразами.

В ЛЕО ж вимагають за цю нещасну лампу кругленьку суму відступних:

Сергій Олександров, житель Кіровська: «ЛЕО конкретно требует от нас уплаты штрафа 10 200 гривен. Они говорят, якобы вы могли подключаться к этому выключателю. Был полный досмотр милиции, они досматривали двор, помещение, ничего не обнаружили».

Показово, що працівники ЛЕО ніяких перевірок не проводили, оперуючи тільки фактом наявності вимикача на приватній території Олександрових. У пошуках правди сім’я написала заяву у виконавчу служби Кіровського суду. Служба винесла ультимативне рішення до ЛЕО: в тижневий строк відновити електропостачання.

Ми намагалися отримати коментар представника Луганського енергетичного об’єднання, але на телефоні дзвінки прес-секретар компанії не відповідає.

Нагадаємо, у жителів селиша Білоріченський також виник конфлікт з ЛЕО

 

 

image_print

You may also like...