29 Июн, 2012

Краснолуцькі міліціонери відзначилися в Донецьку

Співробітники роти патрульної служби з Красного Луча затримали злочинця у Донецьку під час Євро-2012. Про це повідомляє відділ у зв’язках з громадськістю ГУМВС України в Луганській області.

Для посилення охорони громадського порядку в Донецьк на час Євро-2012 було спрямовано підкріплення з органів внутрішніх справ Луганської області, серед яких і 19 міліціонерів роти патрульної служби Красного Луча.

23-річний місцевий житель в Київському районі міста Донецька, помітивши в руках неповнолітнього дорогий iPod, вихопив апарат з рук підлітка. Після чого сховався в парковій зоні Куйбишевского району Донецька.

17-річний потерпілий звернувся до наряду патрульних, які несли службу неподалік. На щастя, потерпілий запам'ятав обличчя злодія і зміг детально описати прикмети міліціонерам. Орієнтування відразу ж було передане по рації усім нарядам міста.

Прапорщик міліції Євген Гольєв і сержант міліції Олександр Романов несли службу на території, що межує з цими двома районами. Увагу міліціонерів привернув хлопець, зовнішність якого співпадала з прикметами грабіжника. Побачивши співробітників міліції, чоловік почав тікати. Міліціонери затримала утікача, а в ході персонального огляду викрадений iPod випав з-під нижньої білизни зловмисника.

За цим фактом порушена кримінальна справа за ч.1 ст.186 КК України(грабіж). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років або позбавлення волі до 4 років. Ведеться слідство, подальшу долю грабіжника вирішить суд.
 

image_print

You may also like...