26 Мар, 2013

Мораторій на банкрутство вугільних підприємств зберіг роботу тисячам шахтарів – профспілковий лідер

Рішення парламенту продовжити мораторій на банкрутство гірничих підприємств зберегло роботу для багатьох тисяч українських шахтарів. Про це в коментарі радіо Пульс сказав голова луганської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України Олександр Бічев. За його словами, якщо, наприклад, «Луганськвугілля» визнають банкрутом, з підприємством розірвуть усі договори, шахти зупиняться, 14 тисяч гірників залишаться без роботи.

Отже, закон про мораторій на заборону банкрутства став справжнім спасіння для трудових колективів державних вугільних підприємств, які нині опинилися у фінансовій скруті.

Олександр Бічев, голова луганської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України: «Позиция коммунистической партии Украины мне вообще не понятно. Принятие этого закона решило вопрос по не возможности банкротства угольных предприятий. На сегодня таких, порядка 130, 127, если память не изменяет. Я думаю, что люди остались бы без работы – это 100 %. Дальше была бы или ликвидация или санация (оздоровление), но опять-таки, государство не может оздоровить. А инвесторы на сегодняшний день все, что лучшее уже выбрали. В очередь не стоят к нам, что бы инвестировать в нас»

Нагадаю, Верховна Рада продовжила до 2015 року заборону на банкрутство гірничих підприємств. Закон підтримали Партія регіонів, Батьківщина, Удар, Свобода. Не брала участь у голосуванні фракція КПУ

 

image_print

You may also like...