26 Окт, 2012

Середня пенсія на Луганщині – 1638 гривень

Пенсіонери Луганщини в середньому отримують 1638 гривень. Про це сьогодні розповів начальник головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Євген Комчадалов. За останні дев’ять місяців пенсійні виплати підвищувалися п’ять разів. В порівнянні з січнем цього року середня пенсія в Луганській області зросла на 200 гривень, зазначив посадовець. 

Найбільші борги перед пенсійним фондом мають комунальні підприємства, а також вугільники Луганщини. Заборгованість сягає майже 290 мільйонів гривень. При цьому бюджет головного управління Пенсійного фонду в Луганській області продовжує бути дотаційним. Наповнити його за рахунок власних надходжень вдається на 70 відсотків.

«В листопаді ми будемо виплачувати десь 1 мільярд 260 мільйонів гривень. 680-700 мільйонів – збираємо. Ви скажете, що не виходить 70 відсотків, але ми ж виплачуємо ще з державних програм (чорнобильці, афганці, інваліди війни). А бюджет нам відшкодовує ці витрати. Але навіть пенсію за віком, на жаль, ми можемо виплатити власними ресурсами лише на 70 %», – сказав Євген Комчадалов.

Євген Комчадалов спростував чутки про те, що після виборів можуть виникнути проблеми з виплатою пенсій.

 

image_print

You may also like...