18 Окт, 2012

Луганцям обіцяють гарячі батареї через 10 днів

Луганськ, як завжди, виявився неготовим до початку опалювального сезону. Сьогодні перший заступник Луганського міського голови Маноліс Пілавов пообіцяв, що обласний центр буде повністю забезпечений теплом протягом 10 днів.

На сьогодні опалення отримують усього лише 65 % будинків, які знаходяться на балансі міста. Так, у Артемівському та Ленінському районах теплом забезпечені тільки 60 % будинків, у Жовтневому районі – 70 % і лише у селищі Ювілейному опалюються абсолютно всі багатоповерхівки. Решту ж, за словами Маноліса Пілавова, підключать поступово до 28-го жовтня. Він запевнив, що комунальна плата за тепло нараховуватиметься з дня підключення, а не від початку опалювального сезону.

«Що стосується соціальної сфери, з 59 дитячих садків 53 підключені, ще залишилося у нас 3 дитячих садка. Школи ми не опалюємо у зв'язку з тим, що діти пішли на канікули. Щодо управління охорони здоров'я, з 25 об'єктів міського господарства 22 підключено, три стоматологічні поліклініки поки не просять про підключення, і ми їх не підключаємо», – розповів Маноліс Пілавов.

На сьогодні більше 70 % відсотків теплотрас обласного центру перебувають в украй зношеному стані. І найгострішою ця проблема є під час запуску системи на початку опалювального сезону. Маноліс Пілавов розповів, що цьогоріч зафіксовано 48 поривів по всьому місту. Проте це кращий результат проти минулого року, коли кількість поривів сягала 500.

Найбільше проблем з теплотрасами комунальники мають у східних кварталах обласного центру. Днями тут стався великий порив у кварталі Левченко та по вулиці імені 30 років Перемоги. Маноліс Пілавов запевний, що цю проблему ліквідують до вечора 18-го жовтня. Тож, сподіваймося, що так воно і буде та побажаємо жителям обласного центру, у квартирах яких ще й досі немає опалення, гарної та теплої погоди ще, хоча б, протягом 10-ти днів.
 

image_print

You may also like...