12 Июн, 2012

Луганщина б’є температурні рекорди

У Луганській області спека досягла відмітки у 35 градусів. Наступні 3 дні зменшення температури не очікується, як і дощів. За словами головного спеціаліста з організації первинної медично-санітарної допомоги обласного управління охорони здоров’я Марини Мазнєвої, при такій спеці  здоров’ям в першу чергу ризикують люди, які мають проблеми з серцем, а також діти.
«Перш за все їм потрібно сидіти вдома, а якщо і виходити, то недалеко. Обов’язково захищати голову капелюхом та носити із собою пляшку води, але бажано мінеральної негазованої», – розповіла Марина Мазнєва.
Непогано втамовує спрагу зелений чай. Але після його вживання краще не виходити на сонце та не займатися фізичними навантаженнями, бо може  підвищитись тиск та посилитися серцебиття. А від вживання спиртних напоїв медики радять взагалі утриматися. У спеку нерідко трапляються теплові удари. Основні симптоми – відчуття слабкості, запаморочення з  головним болем або нудотою. У таких випадках краще переміститися у прохолодне місце, сісти та побризкати водою на обличчя.

 

image_print

You may also like...