14 Сен, 2012

Обрати сімейного лікаря мають до 30 вересня мешканці 3 областей

Обрати сімейного лікаря мають до 30 вересня мешканці 3 областей

Обрати сімейного лікаря мають до 30 вересня мешканці Донецької, Дніпропетровської, Вінницької областей та Києва, передає 5 канал. Так вирішили у Міністерстві охорони здоровя. Згідно з наказом, люди, які хочуть змінити дільничого терапевта, мають звернутися до поліклініки і серед решти фахівців обрати того, хто буде обслуговувати їх найближчий рік. Вибори лікарів відбуваються вперше.

У міністерстві охорони здоровя переконують, — експеримент з обранням лікаря проводять в інтересах пацієнтів. Мовляв, медики конкуруватимуть між собою, аби сподобатися людям. За збільшення кількості пацієнтів отримуватимуть надбавку до зарплати, а за зменшення, навпаки, — їх каратимуть гривнею.

Самі ж лікарі такою інновацією не задоволені. У приватних розмовах кажуть, зарплата і так не висока, а роботи багато. Скільки українців вже обрали собі сімейного лікаря, у міністерстві охорони здоровя не знають. У поліклініках кажуть, люди це роблять не активно. В одній з поліклінік Донецька правом вибору скористалися лише 100 з 11 тисяч зареєстрованих пацієнтів.
 

image_print

You may also like...