11 Сен, 2012

Цього року на виборах не буде відкріпних талонів

Втім, проголосувати не на своїй виборчій дільниці люди все таки зможуть. За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців в Луганській області Сергія Меняйла, в ситуації, якщо людина їде у відрядження чи за сімейних обставин перебуває в іншому місті, потрібно написати заяву у відділі реєстрації за місцем прописки або у населеному пункті, де збирається голосувати.
 

«У містах – в міськрадах, в сільській місцевості – в райдержадміністраціях. Тобто вони прив'язані до влади. А там у них і таблички висять, і покажчики перед виборами, де реєструватися», – розповів Сергій Меняйло.
 

Він також повідомив, що 7 жовтня Державний реєстр виборців передасть на виборчі дільниці попередні списки виборців. Тож, люди зможуть перевірити свої дані у цих списках, аби без проблем проголосувати. Єдина умова – і перевірити себе у списках, і зареєструватися для голосування не на своїй дільниці можна лише до 23 жовтня.
 

«Вони повинні з'явитися у відділ реєстру, причому не пізніше, ніж за 5 днів – це 23 жовтня. Після 23 жовтня ми не приймаємо. Тільки виборчі дільничні комісії. А по досвіду роботи я знаю, що вони не хочуть ці питання вирішувати. Тобто, громадяни повинні знати, якщо вони проґавили за 5 днів, то вже примарні шанси проголосувати. Ну це моя особиста думка – я можу і помилятися», – зауважив Сергій Меняйло.

 

image_print

You may also like...