7 мая, 2015

Луганщина за добу: перестрілки в Кримському, обстріли Троїцького, бойове зіткнення в Оріховому

Бойові дії впродовж учорашнього дня й минулої ночі відбувалися  в кількох населених пунктах Луганщини. На околиці Кримського з 18 години до півночі спалахували перестрілки між бойовиками, що засіли в Сокільниках, та українськими військовими. Вогонь вівся з автоматичної зброї та гранатометів, населений пункт залишився поза зоною ураження. Протягом ночі з окупованого Калинового кілька разів обстріляли з мінометів та автоматичної зброї позиції наших силовиків у Троїцькому (Попаснянський район біля Дебальцева).

Крім того, на околиці Оріхового (на автодорозі Бахмутка) вночі між нашими силовиками та бойовиками відбулося вогневе зіткнення із застосуванням крупнокаліберної автоматичної зброї. Саме село не постраждало, даних про поранених чи загиблих військових немає.
У решті традиційно гарячих точок бойових дій не зафіксовано. Триває виплата пенсій за травень у населених пунктах на лінії розмежування вогню. Вчора пенсії під озброєною охороною доставили в Новотошківку (що за два кілометри від 29-го блокпосту на Бахмутці) та Оріхове (поблизу 25-го блокпосту).
 
image_print

You may also like...