4 Сен, 2012

«Луганськ, я Люблю тебе!»

У Луганську відбувся другий щорічний кінопоказ короткометражних фільмів просто неба. Глядачам продемонстрували сатиричні короткометражки зі всього світу. Перед кінопоказом на імпровізованій «сцені» відбулася експериментальна постановка театральної студії «Діп». Крім того, відбулася презентація соціального кінопроекту «Луганськ, я люблю тебе».

«Луганськ, я люблю тебе» – проект короткометражного кіно різної спрямованості. Як, наприклад «Нью-Йорк, я люблю тебе». Проект переслідує дві мети. Перша – патріотичне виховання, друга – культурний розвиток нашого міста. Ну, з приводу призових фондів, це ми працюватимемо зі спонсорами. Якщо буде, то буде. Але ми не ставимо за мету привертати людей за рахунок фінансів. Проект реалізовуватиметься протягом року. Тобто ми збираємо вже готові короткометражні ролики, ми збираємо сценарії, які перероблятимуться, які будуть нами ж зніматися. Підбираємо акторів, режисерів», – розповів в інтерв’ю радіо «Пульс» один із організаторів проекту Денис Бобр.

Він також зауважив, що ніяких обмежень, щодо учасників, не має. Тобто взяти участь у конкурсі можуть усі охочі. Обмеження накладаються лише на хронометраж роликів. Вони мають бути до 15-ти хвилин.

Зв’язатися з організаторами можна за телефоном – 099-017-15-87.
 

image_print

You may also like...