24 Апр, 2015

У Станиці Луганській відновили роботу дитсадка – першого із закритих через бойові дії дошкільних закладів

 Вчора, 23 квітня, в Станиці Луганській у кварталі Молодіжному відновив роботу ясла-дитсадок «Топольок», який був закритий через бойові дії ще восени минулого року. Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Спочатку «Топольок» відвідуватиме 16 вихованців, проте вже найближчим часом їхня кількість подвоїться. Урочисте відкриття дитсадка відбулося за участі дітей, батьків, представників влади та бійців Національної гвардії з Батальйону ім. Кульчицького. Нацгвардійці пригостили діток солодощами і пообіцяли опікуватися дитячим закладом, узявши над ним шефство.

«Дитсадок працюватиме в звичному режимі – вихователі та персонал своєчасно отримуватимуть зарплату, а діти – безкоштовне харчування, — повідомляє керівник області Геннадій Москаль. — У мирний час у Станиці функціонували три дитсадки і три школи. Усі школи вже відновили свою роботу, щоправда, оскільки деякі будівлі зазнали пошкоджень чи були зруйновані внаслідок обстрілів бойовиками, навчальний процес проводиться в інших пристосованих приміщеннях».

image_print

You may also like...