23 Мар, 2015

Група дітей із Луганщини виїхала на відпочинок в Румунію

 Поїздка стала результатом домовленості Посольства Румунії в Україні та керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля. До складу групи ввійшли учні з навчальних закладів Біловодського та Сватівського району, а також міста Сєвєродонецька. Більшість із них є переселенцями з міст, які знаходяться в зоні бойових дій, і тепер вимушені разом із батьками покинути рідні місця.

По дорозі на захід група майже цілий день провела в Києві, де оглянула Майдан Незалежності, а також потрапила на особистий прийом до посла Румунії в Україні Корнела Іонеску.

Наступне місто на шляху до Румунії – Чернівці, де діти провели більше доби. Приїзд групи збігся  поверненням бійців із зони АТО, тому діти мали можливість побачити зворушливу зустріч бійців із рідними та близькими, яка проводилася в урочистій обстановці з оркестром, квітами, прапорами… За сприяння Чернівецької обласної громадської організації «Гідність Буковини» дітям із Луганщини влаштували теплий прийом з екскурсіями, відвідуванням музеїв, храмів різних конфесій. Незабутнім залишилося відвідування Чернівецького університету ім. Ю.Федьковича та Генерального Консульства Румунії в Чернівцях.

Сьогодні, 23 березня, група продовжить подорож до Румунії.

image_print

You may also like...